LG TONE Wireless Earbuds FN7UV White

6.900,00 ден

Безжични слушалки

По нарачка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Уникатна UVnano технологија за дезинфекција, уништувајќи 99,9% од бактериите, додека се полнат
MERIDIAN аудио – Hi-Fi аудио со професионален квалитет
ANC (Active Noise Cancellation) технологија која го блокира надворешниот шум
Медицински слушалки направени од нетоксичен материјал и хипоалергенски силикон
Елегантен и компактен дизајн
Тип на дисплеј: LED индикатор
Bluetooth v5.0, USB C-Type (женски)
Време на зборување (слушалки/во полнење): 4h (ANC Off), /3.5h (ANC ON)
Време на слушање на музика (слушалки/во полнење): 7/21h (ANC Off), 5/15h (ANC ON)
Брзо полнење: 5 мин. полнење за 1 час користење
Компатибилни со Google assistant и Siri
Капацитет на батеријата: Lithium + ion 390 mAh
Отпорни на вода: IPX4
Безжично полнење
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.