-14%

LG QP5W Soundbar

49.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија: Ознака:

Опис

Тип на уред Soundbar звучници
Аудио канали (излез) 3.1.2 (7 звучници)
Заилувач, W 1000W
Поврзување USB

Bluetooth

HDMI 1.4

Формати на репродукција Аудио: MP3, FLAC, AAC, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS
Дополнителни функции 4K Video Pass
Acoustic Beam
ATMOS музика
ATMOS
Dolby MAT
Dolby Digital Plus
Dolby True HD
Surround Sound Expansion
Game Pro
Adaptive
Standard
Bluetooth Multi Connection
SpaceFit Sound
Димензии (ШxВxД) Главна единица: 296.0 x 59.9 x 126.0
Сабвуфер: 388 x 291 x 185
Боја бела
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.