-34%

LG OLED48A16LA 4K Ultra HD Smart

46.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806091154576 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран 4K OLED
Димензија на екран 48″/122 cm
Резолуција на екран 4K (3840×2160)
Refresh Rate 60 Hz
Процеор α7 Gen 4 AI Processor 4K
Тип на тјунер DVB-C, DVB-T2/T, DVB-S2
Smart TV Да
Оперативен систем webOS Smart TV
Wi-Fi Да (802.11ac)
DLNA Да
Bluetooth Да (V5.0)
HDR HDR10 Pro (4K/2K)

Cinema HDR

Звук 20W (10W по канал)

OLED Surround

WiSA 2.1ch

HDMI 1 (назад) / 2 (на страна)
USB 2 (на страна)
LAN Да
Дигитален аудио излез Да
CI CI+1.4
HDMI-CEC Да
Дополнителни функции AI Picture Pro

AI Upscaling

ThinQ App

Google Assistant

Mobile Connectivity

Димензии со постоље (ШxВxД) 1071 x 679 x 271
Димензии без постоље (ШxВxД) 1071 x 618 x 46.9
Боја црна
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

48" (122 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.