LG 32LK500B HD

10.900,00 ден

HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806098178940 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: HD (1366×768)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, CI+, Component, Оптички излез, RF влез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.