Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 290 ден месечно.

Iskra THMGD500A

4.990 ден

Апарат за преработка на месо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3830042564980 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 1200W
Цедење на домати
3 алатки за месо мелница
Наставки за изработка на колбасици
Електронска контрола
Нож од не’рѓосувачки челик
Повратна функција
Стапката на проток: 1,6 kg / min
Пакување во кутија
Гаранција: 24 месеци

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.