Iskra FS-9017A

5.990,00 ден

Апарат за преработка на месо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3830042566267 Категорија:

Опис

Моќност: 150W
Сечило: 189mm дијаметар
Сечило од нерѓосувачки челик
Подесување на дебелина на сечење: 0-20mm
Алуминиумско куќиште
Држач за храна
Лизгач за храна
Нелизгачки ногарки
Едноставно управување
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.