-13%

Gorenje R401W

3.390,00 ден

Апарат за преработка на месо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782143090 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Резач

Материјал на куќиште: Пластично
Материјал на ножот: Солиген
Назабено сечило
Можност за преклопување
Одстранливи ножеви
Моќност на моторот: 100 W

Дијаметар на сечилото: 170 mm
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Подесување на дебелина на сечење: 0-17mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.