-8%

Iskra G-2235-10

1.190,00 ден

Антена

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3831002981366 Категорија:

Опис

Канали (фреквенции):
FM & VHF Ch. 1-12 (40-230 MHz)
UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)
Број на елементи: 3
Појачување (Подесливо): FM & VHF 20±3 dB ; UHF max. 25 ± 3 dB
Максимално излезно ниво: 95 dBμV
Отпорност: 75 Ohm
Напојување: AC 220V, 50 Hz

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.