Iskra 12V/150mA STI

790,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3856001659399 Категорија:

Опис

Напојување: AC 220V , 50 Hz
Излезна струја: max. 150 mA
Излезен напон: DC 12V +/-10%
Конектори:  F женски

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.