-13%

HCA 1122 R

1.290,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8436018442396 Категорија:

Опис

Канали: Ch. 2-69
Опсег на фреквенција: 47–862 MHz
Појачување: 22 dB
Број на влезови: 1
Број на излези: 1
Пригушувач: 6 dB
Излезни канали: 5-65 MHz
Напојување: 230 VAC, 50 Hz

Дополнителни информации

Производител

TAM

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.