-14%

TAM 1220 LTE

1.190,00 ден

По нарачка

SKU: 8436545300329 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Канали: Ch. 2-60
Опсег на фреквенција: 47–790 MHz
Појачување: 20 dB
Број на влезови: 1
Број на излези: 2
Пригушувач: VHF 16 dB / UHF 10 dB
Напојување: 230 VAC, 50 Hz

Дополнителни информации

Производител

TAM

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.