Inventor WiFi модул Plus II

2.400,00 ден

WiFi модул Plus II (L4VI32-16; 18; 24 WiFiR)

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Овој Wi-Fi модул овозможува управување на климата преку Вашиот smart телефон или таблет
Апсолутна контрола и заштеда на енергија
Компатибилен со Life4 Pro Wi-Fi Ready клими (16000, 18000 & 24000 BTU)
Тип на фреон – R32

Дополнителни информации

Производител

Inventor

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.