Приемник DVB-T2

990,00 ден

Дигитален приемник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Дигитален терестријален приемник

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.