-18%

AEG ST6-1-4LG Steam Ironing Station пегла

8.900,00 ден

Пегла

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 7332543716319 Категорија:

Опис

Моќност, W 2000
Излез на пареа 95 g/мин
Волумен на резервоарот за вода 1,2 L
Максимално засилување на Steam 300g/мин
Дополнителни функции
Заштита од бигор
Вертикална пареа
Фукција за запирање на капење
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AEG

Моќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.