Шејкер MAX SMS 7100W White

1.190,00 ден

Шејкер

Нема залиха

SKU: 5310311008806 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Миксер за пијалоци
Моќност: 100 W
Чаша со капацитет: 450 ml
Број на брзини: 2
Копче: On/Off
Идеален за подготовка на кафе,
коктели, пена…

Дополнителни информации

Производител

Fabbygo

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.