Тостер Gorenje WCM702PW

2.790,00 ден

Тостер

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат: Тостер
Материјал на плочата: Алуминиум
Моќност на грејачот: 700 W
Површина за печење (ШxВ): Ø 20
Индикатор на температура: Да
Слој на плочата за оптимални резултати: Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Прилагодување на висината: Не
Складирање во вертикална позиција: Да
Работна позиција: Затворена положба
Едноставно печење: Да
Двострани плочи: Не
Плоча за печење: плоча за вафли, плоча за мафини
Тефлонска плоча: Еднострана плоча што се отстранува
Грејач: Конвенционален грејач
Одводен канал за истекување на маслото: Не
Рачка за пренесување: Не
Заклучување: Да
Ладни рачки: Не
Складирање на кабелот за напојување: Простор за сместување на кабелот
Ногарки за стабилност: Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Должина на приклучен кабел: 0.7 m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

700 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.