-10%

Правосмукалка Gorenje VCEB01GAWWF

8.690,00 ден

Правосмукалка Gorenje VC2303SPRCY

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782071249 Категорија:

Опис

</table

Моќност, W 800 W
Батерија /
Безжична употреба /
Бучност
79 dB(A)
Волумен на садот за прашина 3 l
Филтри 2 ХЕПА филтри
Дополнителни информации
Со водена филтрација на прашина
Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.