-12%

Правосмукалка Arnica Bora 5000

7.490,00 ден

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

Нема залиха

SKU: 8692341111310 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 2400 W
Батерија /
Безжична употреба не
Бучност 81 dBA
Волумен на садот за прашина 1.2 l
Филтри ХЕПА филтер
Додатоци ТЕЛЕСКОПСКА ХРОМИРАНА ЦЕВКА
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Arnica

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.