Правосмукалка Gorenje SVC216FGD

8.990,00 ден

Правосмукалка

Нема залиха

SKU: 3838782402654 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат: Правосмукалка
Тип на правосмукалка: Со сад за прашина
Вид на правосмукалка: За суво чистење
Материјал на куќиште: Пластично
Батерии: Литиум-јон
Употреба: 2 во 1
Безжична употреба: Да
LED Осветлување: Да
Трајност на батеријата: 60 min
Проток на воздух: 12
Време на полнење: 6 h
Управувачка локација: Контрола на апаратот
Регулирање на моќноста: Рачно
Мек старт на моторот (SoftStart): Да
Контролно светло за полнење на батерија: Да
Индикатор за наполнета батерија: Да
База за полнење: На база
Приклучна моќ: 125 W
Број на додатоци: 2
Четка: Електрична турбо четка
Ногарки: Гумирани тркалца
Број на тркала: 4 pcs
ХЕПА филтер: 1 ХЕПА филтер

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

125W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.