Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Gorenje HS110PR

1.990 ден

Пегла за коса

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782026911 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Пегла за коса
Линија: Beauty collection
Материјал на куќиште: Пластично
Материјал на плочките: Керамички плочки
Боја: Розева боја
Приклучна моќ: 55 W
Начин на управување: Електронско управување
Регулирање на температурата: Дигитален
Дополнителна нега со јонизатор: Да
Подвижни плочки: Да
Moжност за закачување: Да
Кабел кој се ротира 360°: Да
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност: Да
Заклучување: Да
Должина на плочките: 110 mm
Должина на приклучен кабел: 1800 mm
Ширина: 335 mm
Висина: 85 mm
Длабочина: 35 mm
Ширина на спакуван производ: 350 mm
Висина на спакуван производ: 90 mm
Длабочина на спакуван производ: 60 mm
Нето тежина на апаратот: 0.5 kg
Бруто тежина на апаратот: 0.6 kg

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.