Миксер Gorenje M360CW

1.890,00 ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782178726 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Миксер
Материјал на куќиште: Пластично
Тип на моторот: AC мотор за сигурно работење
Приклучна моќ: 300 W
Број на степени на вентилаторот: 5
On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста: Да
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење: Да
Лесно чистење: Да
Складирање на кабелот за напојување: Простор за сместување на кабелот
Должина на приклучен кабел: 1.3 m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

300W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.