-15%

Vox KR5401

5.490,00 ден

Миксер

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 600 W
Механизам за лесно отстранување на мешалките
5 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.