-19%

Микробранова печка со грил Gorenje BM201AG1X

12.890,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782611124 Категорија:

Опис

Тип на производ Инвертер Grill (скара) и микробранова печка
Волумен 20L
Нивоа на моќност на скарата 5, 800 W max
Нивоа на моќност на микробрановата печка 5, 1000 W max
Максимална моќност на скара / микробрановата 1000W / 1000W
Димензија на ротирачката чинија 245 mm
Бучност 63 dB(A)
Димензии (Ш х В х Д), мм 595 x 388 x 325
Приклучна моќ 220-240 V
Тежина, КГ 17.4
Дополнителни функции Електронско управување
Комбинирано греење – можност за користење на микробранови заедно со скара
1000 W Quick 30 Function – можност за брзо затоплување за 30 секунди

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)

Ротирачка стаклена чинија

Заклучување на контролен панел
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.