-17%

Звучник Lobod K 243S Bluetooth

490 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311007700 Категорија:

Опис

Моќност: 3 W
Bluetooth: 4.0
Surround
Опсег на работа: 10 м
Време на полнење на батеријата: 2-3 ч
Импеданса: 4 оми
Опсег на фреквенција: 90Hz-20KHz
Димензии: 110×89,5x42mm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.