-15%

Електричен шпорет Gorenje GEC6A11SG

22.990,00 ден

Електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782627040 Категорија:

Опис

Енергетска класа А
Приклучна моќ 8400 W
Максимална површина на тавата за печење 1316 cm²
Регулирање на температурата Ергономски копчиња
Конвенционална рерна 65 L
Електрични плочи за готвење 4
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 850 x 600
Бучност (dB) 33
Боја Сива / Лакиран метал
Дополнителни функции
Стаклена контролна плоча
Стаклокерамичка плоча

Водилки на извлекување
Чистење со AquaClean функција
Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
Експрес рингла
Осветлена рерна
Длабока емајлирана тава за печење

Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.