-10%

Држач за ТВ Star One 32-55

1.890,00 ден

подвижен ѕиден држач за телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач подвижен
Големина на телевизор 32″ – 55″
Максимална тежина на телевизор, кг 25
VESA растојание, mm 100×100
200х200
350х350
400х400
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vontech

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.