Депилатор Philips BRE 235/00

2.590,00 ден

Депилатор

Нема залиха

SKU: 8710103883913 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Ергономски дизајн
Работа со кабел
Напон: 15V
Број на брзини: 2
Број на дискови: 21
Додатоци: 1 – заштитна капа
за нежно отстранување на несаканите влакна
Дискови од нерѓосувачки челик
Отстранлива глава која се мие
Четкичка за отстранување влакна
Ги отстранува влакната 0.5mm од коренот

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.