-18%

Вградна рерна Gorenje BS737EX

13.890,00 ден

вградна рерна

Нема залиха

SKU: 3838782468889 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа A
Максимална температура на рерната 275 °C
Максимална површина на тавата за печење 1316cm²
Регулирање на температурата механичко
Вентилатор да
Димензии (Ш х В х Д), мм 597 х 595 х 547
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 х 660 х 680
Тежина, КГ 30,6 кг
Боја сребрена (нерѓосувачки челик)
Дополнителни функции PerfectGrill
GentleClose – меко затворање на вратата
Динамичко ладење на рерната
Еднотрана температурна рефлексија на вратата
Термички осигурувач со автоматско исклучување
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.