-12%

Вградна рерна Gorenje BO758A23BG

29.590,00 ден

електрична рерна

Нема залиха

SKU: 3838782381751 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А+
Максимална температура на рерната 275 °C
Максимална површина на тавата за печење 1316 cm²
Регулирање на температурата електронско
Вентилатор да
Димензии (Ш х В х Д), мм 597 х 595 х 547
Минимални димензии за монтажа (Ш х В х Д), мм 560 х 583 х 550
Тежина, КГ 33,7 kg
Боја црна
Дополнителни функции Push pull копчиња
SoftOpen и GentleClose шарка на вратата
Внатрешна стаклена површина на вратата која лесно се отстранува

Брзо загревање (FastPreheat)
Голем инфра грејач со вентилатор
AutoRoast
Печење замрзнати јадења (FrozenBake)
Одмрзнување (Defrost)

Чистење со AquaClean функција

Eco

Дополнително динамичко ладење на рерната DC+
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.