Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 910 ден месечно.

Вграден фрижидер Vox IKS 1450F

15.490 ден

Вграден фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604813 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 104 л
Боја: Бела
Класа на енергија: F
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 17 л
Внатрешност на фрижидерот: 1 фиока, 2 стаклени полици, 3 полици на вратите, ледена комора
Сад за лед: Да
Капацитет на замрзнување: 2.60
Годишно потрошена енергија (kWh): 185
Климатска класа: N
Нето капацитет на уредот: 121 л
Ниво на бучава: 38 dB
Реверзибилна врата: Да
Систем за ладење: Static
Систем за одмрзнување: Автоматски / Прирачник
Сретство за ладење: R600a
Висина на фрижидерот: 875 мм
Длабочина на фрижидерот: 545 мм
Ширина на фрижидерот: 540 мм
Нето тежина: 30.5 кг
Количински товар (40ftHC контејнер): 210
Вкупна тежина: 32.5 кг
Израмнувачки нозе: Да

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.