Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 230 ден месечно.

Vox TRD 601 IX

3.990 ден

Стандарден аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601584 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 295 m3/h
Број на мотори: 1
Номинална моќ на системот за осветлување: 4 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 64 kWh
Бучава: 69 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 150 x 490 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.