Vox TRD 601 IX

3.990,00 ден

Стандарден аспиратор

Нема залиха

SKU: 8606019601584 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 295 m3/h
Број на мотори: 1
Номинална моќ на системот за осветлување: 4 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 64 kWh
Бучава: 69 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 150 x 490 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.