Vox BTG 620 BL

8.890,00 ден

Декоративен аспиратор

Нема залиха

SKU: 8606108649510 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 253 m3/h
Број на мотори: 1
Номинална моќ на системот за осветлување: 3 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 60 kWh
Бучава: 61 dB
Димензии (ШxВxД): 596x370x270 мм
Боја: Црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.