-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox PW546

890 ден

Вага за телесна тежина

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602673 Категорија:

Опис

Капацитет – 180 кг
Екран – LCD
Површина – Калено сигурносно стакло
Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb:oz
Прецизност – 100 г
Показател на преоптеретување и ослабнување на батеријата
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.