-13%

Vox LC 2145

13.490,00 ден

Машина за миење садови

Нема залиха

SKU: 8606107984964 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 10 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,73 kWh
Бучава: 57 dB
Димензии (ШxВxД): 450 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.