-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 790 ден месечно.

Vox KS 2800

13.490 ден

Фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107345703 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: 249 л
5 полици, 5 прегради на врата, 1 фиока
Промена на смерот на отворање на вратата
Енергетска класа: А
Потрошувачка на енергија годишно: 163 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 578 x 1509 x 632 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.