Vox KS 2800 SG

14.590,00 ден

Фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606019604851 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: 250 л
5 полици, 1 фиока, 5 прегради на вратата
Антибактериска заштита, внатрешно светло
Голема фиока за овошје и зеленчук
Статичен систем за ладење
Автоматски систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратата
Потрошувачка на енергија годишно: 127 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1440 x 595 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.