-4%

Vox CGL 650 IX

8.190,00 ден

Декоративен аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107984285 Категорија:

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 253 m3/h
Број на мотори: 1
Номинална моќ на системот за осветлување: 3 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 60 kWh
Бучава: 61 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 280 x 450 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.