Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 4090 ден месечно.

TV Vox UHD OLED 55ADJ798B Smart

69.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601287 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: OLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart Телевизор: Android
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Вградени звучници со моќност од 2 x 10W RMS
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, VGA, AV влез, LAN, CI+, TF слот, оптички излез, излез за слушалки
Фунцкии: 4К, H.265 HEVC, JBL звук, OLED, PVR
Боја: Сива
Гаранција: 3 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.