TV Vox LED 50ADWD1B Smart UHD

22.900,00 ден

UHD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019605469 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, H.265 HEVC, PVR, Hotel Mode, HDR10, Miracast, Dolby Digital Plus
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.