-23%

TV Vox LED 39DSA316B

9.900,00 ден

HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019603229 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 39″ (99 cm)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD (1366×768)
Тип на тјунер:  DVB-T2/C/S2
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI 3x, USB x2, AV IN, Component IN, CI +, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital
Vesa стандард: 200 x 200 mm
Боја: црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

39" (99 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.