-13%

Samsung UE65BU8072UXXH 4K Ultra HD Smart

47.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806094282214 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран LED
Димензија на екран 65″
Резолуција на екран 4K (3840×2160)
Тип на тјунер DVB-T2CS2
Smart TV ДА
Оперативен систем Tizen™
Wi-Fi Да (WiFi5)
DLNA ДА
Bluetooth ДА (BT5.2)
HDR HDR10+
Звук Dolby Digital Plus
HDMI 3
USB 2
LAN ДА
Јачина на звук 20W
CI CI+(1.4)
HDMI-CEC ДА
Димензии со постоље (ШxВxД) 1450.9 x 869.6 x 281.8 mm
Димензии без постоље (ШxВxД) 1450.9 x 831.9 x 25.7 mm
Боја црна
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

65" (165 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.