-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 4380 ден месечно.

Samsung QE55QN95AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

74.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092024915 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: Neo QLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite 4K
Quantum HDR 2000
PQI 4600
Тип на тјунер: 2x DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx3, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC,CI slot
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.