Samsung QE55Q70TA 4K Ultra HD Smart

56.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806090317699 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
PQI 3400
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
HDR 10+, HLG
Smart TV: Да, Smart Tizen
Приклучоци: Wi-Fi, PVR, HDMI x4, USB x2, DLNA, Bluetooth, LAN,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC), RF влез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.