-13%

LG OLED55BX6LB 4K Ultra HD Smart

79.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

По нарачка

SKU: 8806091024824 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: OLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α7 Gen3 Processor 4K (LG ThinQ AI)
Perfect Black Display
LG ThinQ AI TV
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2 Twin Tuner
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Screen Share
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.