Samsung QE43Q60T 4K Ultra HD Smart

37.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806090318207 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite
3100 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Quantum HDR, HLG
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, LAN, CI+, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.