-35%

Panasonic TX-32JS350E HD Smart

12.900,00 ден

HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 5025232916818 Категории: , Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран LED
Димензија на екран, “/cm 32″/81cm
Резолуција на екран, pixel HD, 1366 x 768
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 50
Процеор 2K 600 Hz RMR
Тип на тјунер DVB-T/T2/C/S/S2
Smart TV ДА
Wi-Fi ДА
DLNA /
Bluetooth /
HDR HDR10/HLG
Звук Surround Sound
12 W (6 W x 2)
HDMI 2 (1 страна, 1 назад)
USB 1 (1 side, USB 2.0)
LAN 1
Дигитален аудио излез 1 Coax
CI CI Plus, Version 1.4
HDMI-CEC да (HDAVI Control)
Дополнителни функции Adaptive Backlight Dimming
High Contrast
Google асистент
Amazon Alexa – виртуелен асистент
Web Browser
Media Player
Интелегентно препознавање на Вашиот глас
Димензии со постоље (ШxВxД) 732 x 435 x 78
Димензии без постоље (ШxВxД) 732 x 479 x 185
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Panasonic

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.