Panasonic TX-43HX580E 4K UHD Smart

27.500,00 ден

Ultra HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 5025232939367 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840 x 2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa
Видео: HDR10, HLG, Dolby Vision
Аудио: моќност на звучниците: 20W, Surround Sound
Smart функции: Multimedia player, Web Browser
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, CI+, компонентен и композитен влез
дигитален аудио излез (оптички), LAN, PC влез, излез за слушалки
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Panasonic

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.