Mitsubishi MAC-567 Wi-Fi модул

6.160,00 ден

Wi-Fi модул

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Wi-Fi модул за Mitsubishi клима уреди од сериите HR, AP и LN кој Ви овозможува поврзување со MelCloud сервисот на Mitusbishi и целосна контрола врз уредот од Вашиот мобилен телефон.

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.