Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

LNB Golden Media 202 Twin

990 ден

LNB

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4260400860307 Категорија:

Опис

Број на излези: 2
Влезен опсег на фреквенција: 10.7~11.7  GHz / 11.7~12.75 GHz
Излезен опсег на фреквенција: 950 – 1950 MHz / 1100 – 2150 MHz
LO фреквенција: 9,75 GHz – 10,6 GHz
Екстремно тивко ниво на бучава: 0,1 dB
Потрошувачка на енергија максимум: 200 mA
Сооднос од IF излезна моќ со RF влезна моќ: 55 – 65 dB
Оперативна температура: – 30°C ~ + 60°C
Излезенa импеданца: 75 Ω
Конекција: F-Тип
Должина на вратот: 40 mm

Дополнителни информации

Производител

Golden Media

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.