-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 4500 ден месечно.

LG OLED48C14LB 4K Ultra HD Smart

76.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091154613 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: 4K OLED
Димензија на екран: 48″/122 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α9 Gen4 AI Processor 4K
Wide viewing angle
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Оперативен систем: webOS Smart TV
Видео: AI Picture Pro, AI Upscaling, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaler, VP9, AV1, 9 режими на слика
Dolby Vision IQ, HLG, Instant Game Response (VRR/ALLM), 4K HFR
Аудио: моќност на звучниците: 40W, DOLBY ATMOS, AI Acoustic Tuning, AI Sound/Pro, OLED Surround
Smart функции: ThinQ App, Google Assistant, Home Dashboard, Mobile Connectivity, Hotel Mode
Intelligent Voice Recognition, Amazon Alexa, 360° VR Play, Web Browser
Приклучоци: Wi-Fi, HDMI x4, USB x3, Simplink (HDMI CEC), CI Slot, SPDIF (оптички дигитален аудио излез)
Bluetooth 5.0, eARC/ARC, LAN, RF влез x2, излез за слушалки
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

48" (122 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.